Muzyka jest miłością

ARON Management Studio

ARON Studio - nagrania i produkcja, wytwórnia płytowa nastawiona na promocje ambitnych i nietuzinkowych twórców muzyki poprzez wydawnictwa, organizacje imprez i koncertów oraz medialne działania promocyjne. Nastawione na odkrywanie nowych twórców muzyki.

Learn More

Współpraca Koncerty Imprezy

ARON Management Studio

ARON Management Studio jest wyłącznym i bezpośrednim managementem zespołów oraz muzyków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najlepsze stawki na rynku, przejrzyste umowy, dobre koncerty i miłą atmosferę współpracy. Na życzenie przygotujemy dla Państwa oferty koncertowe, cenniki, ridery techniczne, informatory oraz płyty CD z prezentacjami muzycznymi naszych Artystów. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu.

Learn More

Produkcja

ARON Management Studio

Perfekcyjnie zrealizowane nagranie to najczęściej klucz do prawdziwego sukcesu, dlatego współpracujemy z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie. Realizujemy kompleksowo przygotowanie nagrania, wytłoczenie płyty, opracowanie graficzne oraz reklamę. Podejmując z nami współpracę spokojnie możecie zająć się tworzeniem muzyki, całą resztą zajmiemy się my.

Kontakt

ARON Management Studio

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Udzielimy niezbędnych informacji na temat współpracy.
Zespół ARON Management Studio