Automat do mycia nóg z piachu

AquaConcept Poland

Automat do mycia stóp z piachu plażowego jest typową maszyną Vendingową.
Myjki ustawiane są przy wyjściach z plaż w celu pozbycia się uciążliwego piachu z nóg.
Automaty wyposażone są w cztery stanowiska z dyszami wysokociśnieniowymi oraz wyrzutnikami monet, po wrzuceniu monety automatycznie uruchamia się czasowy cykl natrysku wody na stopy.
Wykonane są z laminatu poliestrowo szklanego co zapewnia estetykę urządzenia. Działają jak typowe krany z wodą, natomiast specjalnie zaprojektowane wysokociśnieniowe dysze pozwalają na dużą oszczędność wody, a system wrzutników monet na pozyskanie zwrotu kosztów wody przez miasto, gminę czy firmę. Zwiększają atrakcyjność zejść z plaży i ułatwiają czyszczenie nóg turystą.

Learn More

Współpraca

AquaConcept Poland

Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale również wynajmem, dzierżawą czy sprzedażą. Nasz produkt to doskonały przykład nowoczesnego vendingu, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, a nasi specjaliści postarają się doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie współpracy.

Learn More

Produkcja

AquaConcept Poland

Automaty głównie produkowane są w kolorze białym, na zamówienie jesteśmy w stanie wyprodukować automat w ustalonym kolorze. Wykonujemy również opracowanie graficzne w zależności od zapotrzebowania.

Kontakt

AquaConcept Poland

Osoby, instytucje zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Udzielimy niezbędnych informacji na temat współpracy.
Zespół AquaConcept POLAND